WU MYSŁOWICE

#nazwisko imięstanowisko / telefonsymbolbudynek
1Abramowicz JolantaInspektor 32 316 00 44WBPiRKBudynek straży pożarnej, ul. Mikołowska 50m ( parter / 03 )
2Adamaszek WojciechKierownik (wew. 345)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 409 )
3Adamski Wojciech (wew. 322)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 111 )
4Andrzejewska Aneta (wew. 391)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 317 )
5Antoniak PiotrZastępca Naczelnika 32 316 00 43WBPiRKBudynek straży pożarnej, ul. Mikołowska 50m ( parter / 01 )
6Antonik Ewelina (wew. 245)Kancel.Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 119 )
7Babik Anna (wew. 168)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 407 )
8Bałys Stanisław +48 575 001 662, (wew. 389)SOUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5
9Bartosik Roman (wew. 236)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 302 )
10Bednorz Danuta (wew. 330)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305A )
11Bernaś Patrycja (wew. 167)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 218 )
12Biernacka Sandra (wew. 167)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 218 )
13Biłka Marcin (wew. 266)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 05 )
14Błoniarczyk Aleksandra (wew. 258)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 214 )
15Błotko Agata (wew. 311)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 222 )
16Bogacka-Soboszek Agnieszka (wew. 324)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 109 )
17Borek-Bubula Marzena (wew. 309)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 325 )
18Bortnik Justyna (wew. 322)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 111 )
19Brajlich Justyna (wew. 162)OSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 116 )
20Bryl-Banasik Beata (wew. 138)Rejestracja pojazdówBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
21Bryła-Rokicka Izabela (wew. 220)RPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 205B )
22Buczek Monika (wew. 164)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 315 )
23Burdziuk Gabriela (wew. 249)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 409 )
24Bylinowska Małgorzata (wew. 138)Rejestracja pojazdówBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
25Bzik Iwona (wew. 346, 422)BUBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 203 )
26Chalcarz Izabela (wew. 261)PIBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 304A )
27Chmiel WojciechI Zastępca Prezydenta Z1Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 201B )
28Chowaniak Agata (wew. 217)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 323 )
29Ciesielski Maciej (wew. 142)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 001C )
30Ciosek Aleksandra (wew. 308)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 101 )
31Cuber-Włodarczyk Janina (wew. 310)DowodyBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
32Czech Monika (wew. 306, 307)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 409A )
33Czudej Barbara (wew. 236)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 302 )
34Debudaj Krzysztof (wew. 265)BPBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 004 )
35Dembska Anna (wew. 321)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 113 )
36Dera Izabela (wew. 331)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 312 )
37Dera ŁukaszNaczelnik (wew. 215)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 312A )
38Długajczyk AgnieszkaSamodzielne Stanowisko ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (wew. 276)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 110B )
39Dobkiewicz StanisławArchiwista Zakładowy (wew. 240)AZBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 05A )
40Dorda Anna (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
41Drabczyk Agata (wew. 304, 348)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 105 )
42Drabik-Pobożniak BożenaKierownik (wew. 323)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 112 )
43Dragan Anna (wew. 407)OSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 117 )
44Dragan Iwona (wew. 317)RPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 303 )
45Drobiec Katarzyna (wew. 334)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 05 )
46Drozdzowska Honorata (wew. 111)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 110B )
47Duda Grażyna (wew. 319)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 223 )
48Dudys Agnieszka (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
49Dudys Anna (wew. 174)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 409 )
50Dudziński KrzysztofSekretarz Miasta SMBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 219A )
51Dul-Ryndak Patrycja (wew. 409)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 209 )
52Duś Ewa (wew. 418)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 311 )
53Dworak Halina (wew. 155)Rejestracja pojazdówBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
54Dyla UrszulaKierownik +48 533 735 347OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 7 )
55Dytkowicz Roksana (wew. 168)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 407 )
56Dziuboń Anna (wew. 305)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 106 )
57Dziuboń JolantaKierownik (wew. 182)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 208B )
58Fitrzyk Agnieszka (wew. 319)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 223 )
59Fitrzyk Szymon (wew. 165, 166)INBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 06 )
60Franczyk Magdalena (wew. 258)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 214 )
61Fulczyk Katarzyna (wew. 322)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 111 )
62Furgała Monika (wew. 318)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 221 )
63Gałuszka RafałNaczelnik (wew. 212)INBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 04 )
64Gandzel WaldemarKierownik (wew. 261)PIBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 304A )
65Garbulińska Małgorzata (wew. 189)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 209 )
66Gądek Aleksandra (wew. 121)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 210 )
67Gąsiorek Adam (wew. 224)RMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 3 / 307 )
68Gąsiorek Urszula (wew. 340)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 327 )
69Geppert IzabelaKierownik (wew. 132)Rejestracja pojazdówBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
70Gil Katarzyna (wew. 377)RMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 3 / 307 )
71Główka Sylwia (wew. 351)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003D )
72Gołąb Anita (wew. 124)ZPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 306 )
73Gołębiewska Maria (wew. 254)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 102 )
74Górny Anna (wew. 178)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 218 )
75Grabka Marta (wew. 341)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 101 )
76Grabowska AnetaZastępca Naczelnika (wew. 306,307)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 409A )
77Grabowska Sylwia (wew. 305)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 106 )
78Graca Katarzyna (wew. 306,307)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 409A )
79Gruszka Maria (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
80Gubernat Joanna (wew. 267)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 214 )
81Guja Joanna (wew. 259)ZPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305 )
82Guja Karina (wew. 239)Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / Magazyn )
83Gurgul Weronika (wew. 331)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 312 )
84Guzik Piotr (wew. 327)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 005 )
85Habryka Bożena (wew. 344)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 314 )
86Habryka Renata (wew. 128)KasaBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
87Halama Aneta (wew. 233)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 317 )
88Harasiuk Beata (wew. 331)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 301 )
89Hein Elżbieta (wew. 130)KasaBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
90Hudzik ZdzisławKierownik (wew. 243)NWBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 401 )
91Idźkiewicz Elżbieta (wew. 236)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 302 )
92Ignaszak Justyna +48 575 001 992OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 6 )
93Jabłczyńska MartaII Zastępca Prezydenta Z2Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 201A )
94Janicka Aneta (wew. 377)RMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 3 / 307 )
95Jankowska Adriana (wew. 302)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 103 )
96Januć Monika (wew. 305)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 106 )
97Janusz AnnaZastępca Naczelnika (wew. 259)ZPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305 )
98Jarzmik Patrycja +48 575 001 992OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 6 )
99Jawor Szymon (wew. 320)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 108A )
100Jaworska Weronika (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
101Jedynak ArturKierownik (wew. 260)ZPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 306A )
102Jendyk Katarzyna (wew. 168)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 407A )
103Jeż Justyna (wew. 181, 303)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 208A )
104Jędrzejas SandraNaczelnik 32 316 00 42WBPiRKBudynek straży pożarnej, ul. Mikołowska 50m ( parter / 01 )
105Jurasz Janina (wew. 301)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 102 )
106Jusiewicz Magdalena (wew. 224)RMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 3 / 307 )
107Kaczmarczyk Sylwia (wew. 359)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 223 )
108Kalisz PaulinaZastępca Kierownika (wew. 365)SCUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 1 / 2 )
109Kamińska AleksandraKierownik (wew. 185)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 225A )
110Karwat Bożena (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
111Kasznia Adam +48 575 001 662, (wew. 389)SOUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5
112Kędzierski Rafał (wew. 105)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 107 )
113Kieloch Małgorzata (wew. 313)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 324 )
114Kinas-Połoch Klaudia (wew. 315)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003B )
115Klimek Wojciech (wew. 348)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 105 )
116Kmieć Joanna (wew. 186)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 001B )
117Kobielska Monika (wew. 231)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 316 )
118Kocur Bogumiła +48 533 735 347OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 7 )
119Komada Anna +48 575 001 992OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 6 )
120Kopacki Paweł (wew. 165, 166)INBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 06 )
121Kopeć Katarzyna (wew. 157)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 107 )
122Korol Dagmara (wew. 258)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 214 )
123Kotwa Anna (wew. 324)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 109 )
124Kotwa Barbara (wew. 324)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 109 )
125Kowalczyk Dorota (wew. 310)DowodyBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
126Kowalewska-Molka Hanna (wew. 300)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 102 )
127Kret Jerzy (wew. 327)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 005 )
128Król Daria (wew. 138)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 301 )
129Król Małgorzata (wew. 302)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 103 )
130Królczyk JoannaZastępca Naczelnika (wew. 111)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 110B )
131Księżna Ewelina (wew. 322)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 111 )
132Kubica-Węgrzyn Elżbieta (wew. 379)EwidencjaBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
133Kubień EwelinaPodinspektor 32 222 13 11, 575-001-477WPiRIBudynek straży pożarnej, ul. Strażacka 7 ( parter / 1 )
134Kuc Natalia (wew. 321)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 113 )
135Kucharczyk Stanisław (wew.118)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 311A )
136Kucharska Katarzyna (wew. 123)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003A )
137Kucharz-Wycisk Natalia (wew. 258)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 214 )
138Kudala Dennis +48 533 735 347OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / HOL )
139Kuderska Joanna +48322251085SCUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 1 / 2 )
140Kukułka Anita (wew. 233)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 317 )
141Kulita Aleksandra (wew. 321)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 113 )
142Kulita Teresa (wew. 310)DowodyBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
143Kułaga AgnieszkaKierownik (wew. 360)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003B )
144Kura Aleksandra (wew. 329)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 301 )
145Kura Dariusz (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
146Kuźnik Anna (wew. 202)SekretariatBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 205 )
147Kwaśny Justyna (wew. 408)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 210 )
148Kwiatkowska Agnieszka (wew. 314)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 206 )
149Lelonek Eugeniusz (wew. 160)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 006 )
150Leszczyńska Karolina (wew. 235)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 301 )
151Letki-Plewniak Katarzyna (wew. 157)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 107 )
152Liberska Anna (wew. 181, 303)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 208A )
153Ligęza Celina (wew. 301)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 102 )
154Lisak-Zbroński MaciejNaczelnik (wew. 230)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 326 )
155Lorenc DominikNaczelnik (wew. 214)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 108B )
156Lubowiecka Aleksandra (wew. 309)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 325 )
157Lubowiecka Edyta (wew. 311)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 222 )
158Łabuz Małgorzata (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
159Łach-Mnich PaulinaNaczelnik (wew. 259)ZPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305B )
160Łazarczyk LidiaSkarbnik Miasta BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 206A )
161Łoś-Paluszkiewicz JoannaKierownik (wew. 207)RMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 3 / 308A )
162Łukasik WojciechSpecjalista 32 22 21 311, 575-001-477WPiRIBudynek straży pożarnej, ul. Strażacka 7 ( parter / 2 )
163Łukowicz Lidia (wew. 260)ZPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 306 )
164Machera Izabela (wew. 379)EwidencjaBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
165Maćkowiak Agnieszka (wew. 344)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 314 )
166Madeja Anna (wew. 117)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 225B )
167Magdziorz Małgorzata (wew. 151)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 209 )
168Magdziorz Michał (wew. 421)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 311 )
169Maj-Manecka KatarzynaZastępca Naczelnika (wew. 318)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 221 )
170Malcharek IrenaNaczelnik (wew. 170)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
171Malcharek IrenaPełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych (wew. 170)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
172Mamcarczyk Paulina (wew. 390)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305A )
173Marciniak Joanna (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
174Martowicz MirosławaPodinspektor (wew. 138)Rejestracja pojazdówBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
175Marzec Małgorzata (wew. 162)OSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 116 )
176Mazurkiewicz Beata (wew. 313, 426)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 324 )
177Mąka JanuszZastępca Naczelnika (wew. 216)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 002 )
178Mielczarek Elżbieta (wew. 232)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 102 )
179Młoczek Izabela (wew. 331)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 312 )
180Mol Małgorzata (wew. 361)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 110B )
181Morawska Daria (wew. 177)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003C )
182Moskal Sylwia (wew. 179)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 321 )
183Mucha BarbaraNaczelnik (wew. 107)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 324A )
184Mulczyk GabrielaKierownik (wew. 347)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 407A )
185Musiał Krystyna (wew. 145)GNBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 115 )
186Musik Magdalena (wew. 235)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 301 )
187Musztyfaga MagdalenaZastępca Naczelnika (wew. 222)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 302A )
188Niechciał Justyna (wew. 258)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 214 )
189Niemiec Danuta (wew. 234)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 225 )
190Niewiarowska Karolina (wew. 296)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 316 )
191Niezgódka TomaszKierownik 32 22 21 311, 575-001-477WPiRIBudynek straży pożarnej, ul. Strażacka 7 ( piętro: 1 / 6 )
192Nowak Karolina (wew. 410)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305A )
193Nowak Paweł +48322251085SCUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 1 / 2 )
194Nykiel Bartosz (wew. 317)RPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 303 )
195Ogrodzińska Krystyna (wew. 305)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 106 )
196Olejnik MagdalenaKierownik (wew. 181, 303)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 208A )
197Olszewska SoniaZastępca Naczelnika +48 575 001 992OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 6 )
198Opat PiotrArchiwista Zakładowy (wew. 240)AZBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 05A )
199Ostrowska MartaPełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych (wew. 143)NPBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 207 )
200Osyra Agnieszka (wew. 259)ZPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305 )
201Oszek Rafał (wew. 399)Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 313 )
202Pacek Mirosław (wew. 209)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 001C )
203Padlewski Adam (wew. 105)WPiRIBudynek straży pożarnej, ul. Strażacka 7 ( piętro: 1 / 3 )
204Palka Marcin (wew. 224)RMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 3 / 307 )
205Pałygiewicz Sebastian (wew. 121)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 210 )
206Patałąg MarcinKierownik (wew. 245)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 119A )
207Patałąg MarcinInspektor Ochrony Danych (wew. 245)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 119A )
208Patałąg MarcinPełnomocnik ds. Systemów Zarządzania (wew. 245)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 119A )
209Pazera Lidia (wew. 219)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 209 )
210Peszko Mariola (wew. 409)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 209 )
211Pękala Marzena (wew. 399)Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 313 )
212Piątek Łukasz (wew. 165,166)INBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 06 )
213Pieńczak-Adamska ElżbietaAudytor Wewnętrzny (wew. 395)AWBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 319 )
214Piłka Agnieszka (wew. 338)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003C )
215Piś Mariola +48 575 001 662, (wew. 396)SOUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5
216Piwowarczyk Adam +48 575 001 992OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 6 )
217Placzyńska Bożena (wew. 261)PIBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 304A )
218Pniok AdamZastępca Naczelnika (wew. 313)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 324 )
219Podsiadło Magdalena (wew. 234)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 225 )
220Pośpiech RenataSpecjalista 32 316 00 44WBPiRKBudynek straży pożarnej, ul. Mikołowska 50m ( parter / 03 )
221Proksa BożenaKierownik (wew. 342)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 101 )
222Przegendza Joanna (wew. 302)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 103 )
223Przybyła Łukasz (wew. 189)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 209 )
224Pucher KatarzynaKierownik (wew. 157)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 107 )
225Rabicki Józef (wew. 326)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 005 )
226Raszka Karolina (wew. 135)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 001B )
227Resiak Halina (wew. 317)RPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 303 )
228Rogińska Karolina (wew. 359)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 223 )
229Roik Marta (wew. 336)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 104 )
230Rojek-Sawicka Kinga (wew. 179)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 321 )
231Rozmarynowska Ewa (wew. 176)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 328 )
232Rudka-Sobczyńska Ilona (wew. 261)PIBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 304A )
233Rusek Radosław (wew. 116, 263)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 212 )
234Rybak Lucyna (wew. 168)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 407 )
235Rzeszutek Magdalena (wew. 181, 303)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 208A )
236Sablik Bogdan +48 575 001 996Dz. gosp.Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
237Seidel MariaKierownik (wew. 331)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 312 )
238Seweryn Katarzyna (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
239Siciarz Małgorzata +48 533 735 347OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 7 )
240Siegmund Sara +48 533 735 347OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 7 )
241Sieka Magdalen (wew. 179)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 321 )
242Skowron-Malinowska AnnaKierownik (wew. 167)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 218A )
243Smentek Izabela (wew. 252)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 102 )
244Smok Iwona (wew. 413)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 224 )
245Snopek Grzegorz (wew. 167)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 218 )
246Soboń-Kojder Aneta (wew. 164)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 315 )
247Sowa KatarzynaKierownik (wew. 329)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 301 )
248Stadler Angelika (wew. 321)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 113 )
249Stadler Maria (wew. 123)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003A )
250Stępień Bożena (wew. 174)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 409 )
251Strużek-Niedziela Marzena (wew. 261)PIBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 304A )
252Strzoda Małgorzata (wew. 351)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003D )
253Suchańska Jolanta (wew. 315)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003B )
254Syrek AdamKierownik (wew. 116, 263)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 212 )
255Szczęsny Ewelina (wew. 101)Sekret.Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 201 )
256Szczot Aneta (wew. 306)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 3 / 409A )
257Szeliga Mirosława (wew. 100)ORBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 007 )
258Szendera MagdalenaZastępca Naczelnika (wew. 191)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 322 )
259Szmałańska Jolanta (wew. 205)KPBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 217 )
260Szromek Agata (wew. 127)GNBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 115 )
261Szyja Joanna (wew. 176)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 328 )
262Szyrszeń Magda (wew. 395)Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 318 )
263Tabor Grażyna (wew. 390)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305A )
264Taborek Natalia (wew. 245)Kancel.Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 119 )
265Tobór-Winkler Aleksandra (wew. 245)Kancel.Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 119 )
266Tomalczyk Magdalena (wew. 162)OSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 116 )
267Toporowska Małgorzata (wew. 407)OSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 117 )
268Torbus Jan (wew. 326)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 005 )
269Truty Aleksandra (wew. 189)BUBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 209 )
270Trygar Agnieszka (wew. 165,166)INBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: przyziemie / 06 )
271Trzeciok Sara (wew. 162)OSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 116 )
272Tucharz-Sablik Jolanta (wew. 233)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 317 )
273Twardoch Patrycja (wew. 309)ZSBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 325 )
274Walczyńska Magdalena (wew. 127)GNBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 115 )
275Warda Małgorzata (wew. 142)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 001C )
276Waszkowiak MirosławNaczelnik +48 533 735 347OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 5 )
277Waziński Jacek +48 533 735 347OSUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 2 / 7 )
278Welc Bożena (wew. 351)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 003D )
279Wieczorek Joanna (wew. 410)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 305A )
280Wielgosz Grażyna (wew. 118)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 311A )
281Wiernek JoannaNaczelnik (wew. 208)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 220 )
282Wierzbowski Mateusz (wew. 119)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 311 )
283Wilczek Magdalena (wew. 120)/ MZGKBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / OR )
284Wilkosz Małgorzata (wew. 346, 422)BUBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 203 )
285Witański TadeuszNaczelnik (wew. 206)IMBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 110A )
286Włodarski Sławomir (wew. 317)RPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 303 )
287Wojciechowska GrażynaNaczelnik (wew. 210)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 103A )
288Wojtek Beata (wew. 252)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 102 )
289Wolska ElizaKierownik (wew. 242)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 104 )
290Wolska Krystyna (wew. 186)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 001B )
291Woźniczko MichałDyrektor (wew. 350)KPBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 216 )
292Wójcik Agnieszka (wew. 402)NWBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 320 )
293Wójcik Sonia (wew. 221)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 315 )
294Wójtowicz DariuszPrezydent Miasta PMBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 205A )
295Wróbel Dorota (wew. 402)NWBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 320 )
296Wróbel Lidia (wew. 242)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 104 )
297Wypiór Natalia (wew. 178)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 218 )
298Zając BożenaZastępca Naczelnika (wew. 157)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 107 )
299Zając MonikaNaczelnik (wew. 216)PIBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( parter / 002 )
300Zaremba Edyta (wew. 311)ORBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 222 )
301Zawadzka Alicja +48322251085SCUrząd Stanu Cywilnego, ul. Strumieńskiego 5 ( piętro: 1 / 1 )
302Zduniak DorotaPodinspektor 32 222 13 11WPiRIBudynek straży pożarnej, ul. Strażacka 7 ( piętro: 1 / 3 )
303Zemczak Monika (wew. 321)ABBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 1 / 113 )
304Zgoda Wiesława (wew. 310)DowodyBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )
305Zielińska Anna (wew. 258)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 214 )
306Ziora Barbara (wew. 304, 348)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 105 )
307Ziółkowski Marcin (wew. 117)KPBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 1 / 225B )
308Zjawińska DanutaZastępca Naczelnika (wew. 262)POBudynek szkoły, pl. Wolności 5 ( piętro: 2 / 211 )
309Zjawiński PiotrInspektor 32 22 21 311, 575-001-477WPiRIBudynek straży pożarnej, ul. Strażacka 7 ( piętro: 1 / 4 )
310Zuchniarz KrzysztofKierownik (wew. 199)SOBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 101A )
311Żołna Aleksandra (wew. 296)EDBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 316 )
312Żołna Kinga (wew. 399)GNBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( piętro: 2 / 311 )
313Żołna Marlena (wew. 251)POBudynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / 102 )
314Żymła Katarzyna (wew. 138)P. jazd.Budynek główny, ul. Powstańców 1 ( parter / BOM )